Волонтерам

Bолонтерський рух i його напрямки на фестивалi BARTERWILLE ART FEST


Що тобі дає волонтерство на BARTERWILLE ART FEST?
– унікальний досвід роботи в команді фесту;
– нові знайомства;
– можливість реалізувати себе і насолодитися результатами співпраці з іншими на вечірці, яка буде організована тільки для учасників команди по закінченню фестивалю;
– на час підготовки до фестивалю/ під час / після фестивальної роботи наші волонтери будуть забезпечені безкоштовним харчуванням і фірмовим одягом (футболками) з емблемою фесту.

СОЦІАЛЬНИЙ НАПРЯМОК
Якщо ти проводиш багато часу в Інтернеті, готовий модерувати блоги, форуми, соціальні мережі, ти нам потрібен! Пиши скоріше!

ІНФОРМАЦІЙНИЙ НАПРЯМОК 
Якщо ти вчишся в ВНЗ і готовий ділитися інформацією про BARTERWILLE ART FEST, а саме: розвішувати афішки, розповсюджувати листівки і надавати однокурсникам актуальну інфу про фестиваль – пиши! Нам теж дуже потрібна твоя допомога!

ІНТЕРНЕТ НАПРЯМОК 
Якщо ти відповідальний і у тебе є зв’язки з представниками ЗМІ та виходи на Інтернет ресурси, друковані видання, радіо, ТВ в твоєму місті і ти готовий розміщувати інформацію про BARTERWILLE ART FEST на різних ресурсах, то ми тобі будемо дуже раді!

ФОТО/ВІДЕО НАПРЯМОК 
Якщо в тебе виходить гарно фоткати або знімати якісні репортажі, блоги, то це твій шанс влитись в команду штатних фотографів і операторів фесту, отримавши доступ до найцікавіших моментів з життя BARTERWILLE ART FEST!

ЕКСКУРСІЙНИЙ НАПРЯМОК 
Знаєш цікаві місця в твоєму місті? Можеш розповісти його історію або цікаві факти з минулого – сучасного життя міста? Вмієш фантазувати і тебе неможливо не слухати? Тоді тобі до команди волонтерів, що будуть займатися організацією
екскурсій для учасників BARTERWILLE ART FEST!

КОНСТРУКТИВНИЙ НАПРЯМОК 
Прочитав і досі не знаєш чим допомогти фестивалю? Пиши нам і ми знайдемо тобі зайняття для душі до/ під час/ після фесту. Головне щоб в тебе було бажання разом з нами зробити BARTERWILLE ART FEST кращим, ніж він був до цього! Якщо ти відчуваєш в собі бажання допомагати, розширювати і зміцнювати простір Бартервілю, сміливіше приєднуйся до нашої команди! У кожного працелюбного активіста є можливість прийняти участь у підготовці і проведенні BARTERWILLE ART FEST!
– допомога в організації платформи для фестивалю
– допомога з облаштування сцен*
– допомога з монтажу (демонтажу) конструкцій і шатрів*
– допомога зі збиранням сміття до/ під час/ після*
– допомога з облаштування кемпінгу
– допомога з поселенням учасників
– допомога з розвантаженням і завантаженням апарату / конструкцій*
– допомога в інформ-центрі фестивалю (перевірка реєстрації / зустріч гостей)
– допомога на кухні*
Помічені * тільки з 18 років, або за письмовою згодою батьків

Анкету можна заповнити за цим посиланням. Анкета автоматично потрапляє до нашого реєстру волонетрів після натиску кнопки “Надіслати” в лівому нижньому куті! Вся інформація про діяльність волонтерів буде публікуватися в нашій групі https://vk.com/bafvol! Ми раді, що Ви з нами!

Що треба зробити щоб стати волонтером BARTERWILLE ART FEST?