ВИСТАВКОВИЙ ПРОСТIР

ВИСТАВКОВИЙ ПРОСТІР або візуальна програма Barterwille Art Fest

– це калейдоскоп візуальних присмаків і чарівна стежка країни мрій художників. Два виставкові дні арт-інсталяцій, картин і фотографій чекатимуть на вас!

Візуальна програма фестивалю буде представлена в окремій локації під назвою ВИСТАВКОВА, яка матиме власного гіда по творчому світу художників та фотографів. В тіні дерев ВИСТАВКОВОЇ ви зможете прогулятися, перепочити і сфотографуватися. У вечірню пору доби ВИСТАВКОВА буде слугувати відпочинковою зоною.

ТИМ, ХТО ЛЮБИТЬ СВІТИ НА ПОЛОТНІ
Фестиваль повністю відкритий для всіх художніх типів і стилів. Представлені картини можна буде переглянути в світлу пору доби відповідно до часу визначеного виставковою програмою. Можливо хтось тут знайде своє “серце”, хтось відчує щось рідне і близьке, хтось побачить майбутнє. Для розміщення картин буде створено відповідні декоративні та захисні конструкції, щоб вберегти їх від шкідливого впливу дощу і сонячного проміння. Художники також зможуть персонально представляти свої роботи і навіть реалізовувати полотна.

ФОТОГРАФІЯ
Кажуть, що фотографія не є віддзеркаленням реальності. Вона і є реальністю цього віддзеркалення. На фестивалі ви зможете поринути у світ концептуальної аналогової та цифрової фотографії сучасних фотогуру, зазирнути через об’єктив камери в підсвідомість авторів. Як і для художників, фотографи можуть скористуватись послугами гіда або ж персонально представляти свої роботи.

Витрати на відрядження (транспортні витрати, проживання, харчування, інше) учасників фестивалю вирішується індивідуально в кожному випадку, оскільки фестиваль є некомерційним заходом.

Для тих, хто бажає презентувати свої роботи на фестивалі Barterwille Art Fest – направляєте на нашу офіційну адресу barterwillefest@gmail.com заявку з позначкою «ВІЗУАЛ» та прикладами ваших робіт (або робіт художника, фотографа, якого ви хочете представити) або ж за формою визначеною за цим посиланням – стати учасником ВІЗУАЛЬНОГО СВІТУ Barterwille, а ми офіційно надсилаємо вам запрошення на участь у фестивалі! Заявки прийматимуться до наповнення візуальної програми Barterwille Art Festу!

Основна програма з розкладом проведення всіх заходів фестивалю, буде опублікована до 1.07.2017 року.