ВЕСНА ПРИЙШЛА!

Зима відступає… Ловіть сьомий номер Barterwille Times на порозі весни. В ньому зібрана найсвіжіша інформація про всі події, які трапились в лютому. А отже:

  • Майстри на всі руки або відкрийте для себе handmade простір
  • Robots Don’t Cry на Бартервіль Арт Фесті
  • Включаємося в нову екоакцію – «Лампочки – не сміття!»
  • Зустрічайте John Weird на фестивалі
  • Чергова сторінка фестивального крауфандингу
  • Простір для ваших мускулів та про спорт на фестивалі
  • Прогноз погоди на перший вечір фестивалю
  • Перші волонтерські хроніки
  • і їх продовження
  • а також підготовча робота

Крім вищезазначеного ви знайдете ексклюзивне інтерв’ю StereoIsterika спеціально для Barterwille Art-Fest 2017 в тісній зв’язці з новим відео на новий трек. Слухаємо, дивимось і ділимося з друзями.


Майстри на всі руки або відкрийте для себе handmade простір

Друзі, гості та жителі Бартервіля, відкрийте для себе HANDMADE ПРОСТІР на нашому фестивалі! Живий світ чудернацьких майстрів огорне Вас ярмарковим різноманіттям прекрасних виробів, зроблених власноруч.

Тут кожен зможе не лише придбати на згадку файні речі, але і перейняти секрети ремесла у наших умільців в рамках майстер-класів.

Отже, якщо Ви маєте, що показати, чого навчити, а Ваш дім так і ломиться від цікавих і красивих виробів – подавайте свою заявку на нашу офіційну адресу barterwillefest@gmail.com з позначкою «HM» та прикладом Ваших робіт або ж за формою, визначеною за цим посиланням. Після узгодження всіх нюансів, чекайте від команди фестивалю Barterwille Art Fest офіційне запрошення!

Заявки прийматимуться до наповнення ярмаркового простору Barterwille Art Fest’у, а тому не зволікаєте і розкажіть про нас друзям, які роблять круті речі своїми руками!

Дізнатися більше про HANDMADE ПРОСТІР.


Robots Don’t Cry на Бартервіль Арт Фесті

Вони ті, хто приходить коли всі вже перегоріли! Вони ті, що ніколи не залишають своїх позицій! Вони Robots Don’t Cry і вони повернуть Вас, Королі та Королеви Бартервілю в світ самих себе!

Головна сцена BarterwilleArtFest цього літа приймає у себе чесних до самого мозку кісток Robots Don’t Cry! Тримайтеся разом, адже потужне поєднання ліричного з соціально-гострим зрушить небо над головою та землю під ногами! Robots Don’t Cry знають, як змусити Вас відриватись на повну катушку!

Горіть з нами, але не перегорайте і віддавайте своє тепло іншим, навіть в ці морозні дні! Наш друг + Ваш друг = Бартервіль Арт Фест!

Ресурси на яких ви можете поспілкуватися з RobotsDontCry, послухати їх музику, глянути кліпи та віддячити музикантам, придбавши їх мерч та альбоми:


Лампочки – не сміття!

Команда фестивалю Barterwille Art Fest 2017 запускає першу екологічну акцію «Лампочки – не сміття!».

Приносьте нам відпрацьовані лампи розжарювання (звичайні лампочки) і ми порадуємо Вас унікальними сувенірами, виробленими з них, на фестивалі BarterwilleArtFest, який проходитиме 14-15 липня 2017 року в місті Мена, Чернігівської області. Лампочки прийматимуться в спеціальних місцях збору відповідно до доданого списку (картонні коробки з логотипом фестивалю). Акція тимчасово діє тільки в межах міста Мена. Географію акції «Лампочки – не сміття!» будемо розширювати по мірі можливостей.

Щодо партнерства в екологічному напрямку, пишіть на нашу офіційну електронну адресу barterwillefest@gmail.com з позначкою «ЕКО»

Місця прийому лампочок:
– приміщення Менської міської ради
– Менська районна гімназія
– школа ім. Т.Г Шевченка
– КП «Менакомунпослуга»
– магазин «Лагрос»


Зустрічайте John Weird!

В музичному океані знаходять свій дім мільйони по-справжньому живих команд, які не бояться лінії горизонту, будуючи з уламків звуків мости між новими фантасмагоричними світами. Такий міст на BarterwilleArtFest 2017 творитимуть John Weird, розчиняючи Вас в музичному просторі пост-року.

“Ми не втілимо в життя вашу мрію, але ми зробимо так, щоб ви мріяли кожен день” – слова самих John Weird.

Не бійтеся віддати себе на волю цієї стихії, ніколи не втрачайте надії і завжди будьте впевнені в собі! Бартервіль запрошує до себе на одну з найатмосфернійших подій цього літа… Приєднуйтесь до нас з друзями – не пожалкуєте!

Підтримайте молодих музикантів JohnWeird в їх офіційних спільнотах:


Чергова сторінка фестивального крауфандингу

Друзі, ми починаємо чергову кампанію по збору коштів на гонорар музикантів, які хочуть виступити на фестивалі Barterwille Art Fest 2017… Долучайтесь, зробимо це разом!

«Мрія Життя» — український рок-гурт з м.Ніжин. Вони – учасники таких конкурсів та фестивалів як «Слов’янський рок», “Тріумф”, “ШеФест”, “Bereziv Bander Fest “, “Трикутник” та інші. Хлопці вражають своєю майстерністю та щирістю на концертах. У своєму арсеналі мають два альбоми – “Уві сні” (ЕР 2012) та “Відчуй” (2015), а також сингли та окремо випущені пісні, відео на пісню “Не смій падати з ніг”.

Умови проведення компанії по збору коштів для виступу “Мрії Життя” на Barterwille Art Fest 2017
Заявлена артистами сума гонорару: 6000 грн
Заявлена кінцева дата збору коштів: 1 квітня

Щоб прийняти участь у компанії по збору коштів для виступу “Мрії Життя” на Barterwille Art Fest 2017, Ви обираєте один з варіантів відповідей в голосуванні, що рівнозначний сумі, яку ви готові пожертвувати на оплату їх гонорару, після чого ми зв’язуємося з вами протягом 7 днів і з’ясовуємо детальні питання проведення фінансування.

Якщо Вам не виповнилось 18 років, але ви хочете допомогти зібрати кошти для виступу “Мрії Життя” на Barterwille Art Fest 2017 , поговоріть з батьками і в разі погодження останні від свого імені вносять ту суму коштів, яку вважають за потрібне.

Детальніше тут:  https://vk.com/bafcrowdfunding


Простір для ваших мускулів та про спорт на фестивалі

Наше королівство славиться не тільки світлом, гучною музикою та смачною їжею, але силою, спритністю і мускулами наших здоров’яків!

СПОРТИВНИЙ ПРОСТІР на BarterwilleArtFest дасть змогу всім шляхетним дамам і відважним лицарям проявити себе на наступних турнірах:

– пляжний волейбол для спритних і жвавих. Стрибай вище, бий точніше!
– армреслінг або рукоборство для справжніх здоров’яків! Домінуй, володарюй, пересилюй!
– #GoPack (#ГоуПак): картонні війни для тих з нас, хто вирішив ризикнути і взяти участь в масовій баталії за славу королівства лампочок.

Детальніше про СПОРТИВНИЙ ПРОСТІР тут.

Наповнення простору відбуватиметься і надалі, а ви пам’ятайте, що кожен може реалізувати свою ідею на фестивалі з нашою допомогою. Для цього необхідно відправити заявку на barterwillefest@gmail.com з позначкою в темі “М-Ідея”.

Залишайтеся з нами, Бартервіль готує для вас ще чимало сюрпризів.


Прогноз погоди на перший вечір фестивалю

А зараз про погоду.
В районі головної сцени #BarterwilleArtFest очікуються аномальні атмосферні явища. Шквальні пориви гітарних рифів, імпульс басових розрядів та підвищення тиску барабанних збивок перевищуватимуть всі показники.

Будьте обережні, SINOPTIK на Бартервілі, а тому інтенсивність звукових хвиль зашкалюватиме по всім приладам!

Вони пройшли довгий шлях з Донецька в Київ. Вони грали на сценах ATLAS Weekend, Respublica FEST, Гоголь FEST, Z-Games, Схід-Рок, The Best City.UA, Lviv Acoustic Fest, Файне Місто, Zaxidfest , Hedonism Festival, Импульс Фест, розігрівали Океан Ельзи перед 90-тисячною публікою. Вони виграли Global Battle of the Bands 2016, ставши кращим молодим гуртом у світі!

Їх музика зриває дахи і зносить стіни, ламає кригу і спалює до тла.
SINOPTIK не прогнозують погоду і не передбачають стихійні лиха. Вони і є стихія!

Більше метерологічної інформації:


Перші волонтерські хроніки

https://vk.com/bafvol?w=wall-128484316_31/all

і їх продовження

https://vk.com/bafvol?w=wall-128484316_36%2Fall

підготовча робота

https://vk.com/bafvol?w=wall-128484316_40%2Fall


Крім вищезазначеного ви знайдете ексклюзивне інтерв’ю #StereoIsterika спеціально для Barterwille Art-Fest 2017 в тісній зв’язці з новим відео на новий трек. Слухаємо, дивимось і ділимося з друзями – https://vk.com/barterfest?w=page-133212239_53309359