СПОРТИВНИЙ ПРОСТIР

СПОРТИВНИЙ ПРОСТІР – це територія сильних, спритних і рухливих, це можливість високородним лордам, делікатним леді та молодшим синам прославити себе на все королівство лампочок.

Змагання і турніри в рамках програми проводитимуться в першу половину світлої частини доби кожного фестивального дня на спортивному майданчику фестивалю. В змаганнях можуть брати участь всі бажаючі, для цього необхідно буде зареєструватися в шатрі герольда турніру.

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

Кожен з нас – світло для інших, та в команді ми творимо справжні дива. Турнір з волейболу – це не перевірка особистих фізичних даних, це випробування командного духу, згуртованості і синергії. Збирайте побратимів, формуйте команду і вперед – перемоги і трофеї чекають!

РУКОБОРСТВО

Маєш силу, шарм і розвинуту мускулатуру? Досить погравати м’язами перед фрейлінами і фаворитками, настав час поборотися за звання найсильнішого лицаря королівства на турнірі з армреслінгу! Титул і трофеї твої, піди і візьми їх. Переможе найсильніший!

ГОУПАК

Звуки битви, дим баталії, глухі удари мечем, шурхотіння обладунків, солодкий присмак перемоги, гіркота поразки, що ще треба справжньому воїну? Наша війна не справжня, вона постійно йде десь всередині нас, та тут, на фестивалі, ми дамо їй волю! Ми оголимо наші картонні мечі із зоряної сталі, блиснемо яскравіше сонця картонними обладунками, ворог почує наш бойовий клич, відчує тупотіння наших ніг, скуштує нашого картону! Картонні бої ГоуПак на Barterwille Art Fest не дадуть сумувати ні глядачам, ні учасникам.