ПОПРОШУ У САНТИ АНТИДЕПРЕСАНТИ!

Королі та Королеви Бартервілю! Перший випуск Barterwille Times шукайте на просторах інтернету! Всі подробиці, як і відповіді на запитання, ви можете знайти в офіційній спільноті фестивалю, а саме тут – https://vk.com/barterfest

SANTAMATIC на Barterwille Art Fest 2017

Зустрічайте на BARTERWILLE ART FEST – архіпозитивний вуличний музикант, мандрівний чарівник і просто добряк, якому є, що розповісти! SANTAMATIC буде “віджигать” разом з нами!

“Якщо сміються діти, якщо смішно і мені, значить не все ще втрачено на цій планеті!” ©SANTAMATIC

офіційна сторінка в ВК
офіційна сторінка на Facebook
канал на YouTube
Santamatic в Instagram

Дім фестивалю


Над берегами Бартервільського озера. Дім фестивалю BARTERWILLE ART FEST! Саме тут через 220 днів ми зустрінемося, Королі та Королеви Бартервілю!

Чого можна очікувати від BARTERWILLE ART FEST?

Вся програма фестивалю умовно розподілена на окремі простори, які можна буде чути, спостерігати, відчувати і навіть скуштувати! Наша мета – створити для вас надзвичайно чисті, сильні емоції з неперевершено позитивним посмаком, що залишиться з вами назавжди!

? МУЗИЧНИЙ ПРОСТІР – це світ музики, що зігріває незалежно від пори року і погоди, це вимір, що не має ні рамок ні форматів, це світ людей, які говорять на мові нот і емоцій. Два дні, дві ночі, дві сцени.

?ВИСТАВКОВИЙ ПРОСТІР – це калейдоскоп візуальних присмаків і чарівна стежка країни мрій художників. Два виставкові дні арт-інсталяцій, картин і фотографій чекатимуть на вас!

?СПОРТИВНИЙ ПРОСТІР – платформа для мускулів, адже тіло дано щоб діяти! Тут ви зможете помірятися силами з іншими учасниками в різних видах спортивних змагань!

?ВІДПОЧИНКОВИЙ ПРОСТІР – система спеціально облаштованих лаундж- зон не території фестивалю в яких ви зможете перепочити!

?БЛОШИНИЙ РИНОК – антикварний простір. Виставковий розпродаж речей, часом старіших нас самих.

?ТОРГІВЕЛЬНИЙ ПРОСТІР – їдло, напої, handmade ярмарка, де кожен зможе знайти собі щось на свій смак і гаманець!

?CINEMA ART – кінопростір, який включає в себе дві ночі незалежного кінематографу!

Під час BARTERWILLE ART FEST на його території працюватимуть 11 локацій в яких командою фестивалю будуть реалізовані вищезазначені простори, а тому згодом про кожен з них ми розкажемо окремо.

Всі Арт Простори