МУЗИКА БЕЗ РУБЕЖIВ

Що нового у всесвіті Бартервілю трапилось за тиждень? Третій номер вже готовий до випуску в інформаційні штормові води мережі!

RAHIS на Barterwille Art Fest


На головній сцені затусять білоруси RAHIS!
Море літнього позитиву, теплоти, щирості і справжньої музики від наших друзів з Мінська дивуватимуть вас на BARTERWILLE ART FEST 2017!

Не забувайте про те, що Музика не має національностей, паспортів і кордонів! Вона продовжує життя всім, хто сприймає її серцем!
офіційна сторінка в ВК
офіційна сторінка на Facebook
їх музика на Last FM
вони ж на Soundcloud
канал на YouTube
Про них і їх творчість можна почитати тут.

Виставковий простір Barterwille

Королі та Королеви Бартервілю, команда фестивалю презентує чергову частину програми – ВИСТАВКОВИЙ ПРОСТІР, який розкинеться вздовж чарівної стежки країни мрій художників!

Два виставкові дні арт-інсталяцій, картин і фотографій чекатимуть на вас в окремо визначеній локації!

Для того, щоб провести виставку Ваших робіт на фестивалі Barterwille Art Fest Вам необхідно відправити на нашу офіційну адресу barterwillefest@gmail.com заявку з позначкою «ВІЗУАЛ» або ж за формою визначеною за цим посиланням, ми погодимо всі нюанси і офіційно надішлємо Вам запрошення на участь у фестивалі!

Заявки прийматимуться до наповнення візуальної програми Barterwille Art Fest’у, а тому не зволікате і розкажіть про нас друзям-художникам та фотографам, адже ця можливість випадає не так часто!

Горизонт Свідомості на Barterwille Art Fest 2017

Друзі, в рамках ВИСТАВКОВОГО ПРОСТОРУ Jackie.oui Phoтography презентуватиме на фестивалі виставку ГОРИЗОНТ СВІДОМОСТІ! Ці концептуальні фото розкажуть про нього більше ніж будь-які слова.

Приходьте і побачите: фотографія не є віддзеркаленням реальності. Вона і є реальністю цього віддзеркалення.

офіційна спільнота у ВК
сторінка фотогуру Євгенія Круша