МУЗИЧНИЙ ПРОСТIР

МУЗИЧНИЙ ПРОСТІР або музична програма фестивалю Barterwille Art Fest

– це світ музики, що зігріває незалежно від пори року і погоди, це вимір, що не має ні рамок, ні форматів, це світ людей, які говорять мовою нот і емоцій. Два дні, дві ночі, дві сцени.

КОНЦЕПЦІЯ
«Один постріл – одне влучення!»
Основний акцент ставиться саме на різноплановість музики. Для прикладу наступна ситуація: якщо ми визначились з гуртом, який представлятиме пост-рок на Barterwille Art Fest і відправили офіційне запрошення, то заявки від бендів в цьому ж стилі на цьогорічний фестиваль прийматимуться, але вже не розглядатимуться. Слідкувати за наповненням програми можна буде тут – інфографіка наповнюваності програми. Команда фестивалю залишає за собою право об’єднувати гурти одного напрямку, в разі підготовки ними концептуального модулю.

СЦЕНИ
BARTERSTAGE – головна сцена, яка буде розташована в самому серці фестивального простору. Тут і виступатиме основна маса виконавців, які подали заявки до участі на фестивалі та хедлайнери. Потужність апарату, який використовуватиметься на цій сцені – 20 КВт.
GREENSTAGE – лаундж-сцена, яка буде віддалена від головної сцени для максимально комфортних виступів акустичних виконавців, легких електронних сетів. Потужність апарату – до 2-3 Квт.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА (орієнтовна)

BARTERSTAGE
14.07.2017  – початок о 17:00. DRIVE МОДУЛЬ – виступи банд з 17:00 по 23:00; UNPLUGEDD МОДУЛЬ – з 23:40 і до 4:00 годин ночі.

15.07.2017  – початок о 15:00. DRIVE МОДУЛЬ – виступи банд з 15:00 по 24:00; ELECTRIFY МОДУЛЬ – з 24:00 і до 4:00 годин ночі.


GREENSTAGE
14.07.2017  – 15.07.2017  –  виступи на цій сцені відбуватимуться згідно програми GREENSTAGE, але в основному це – денний та вечірній час. В нічний час тут буде реалізовано CINEMA ART – модуль з незалежного кінематографу.

Витрати на відрядження (транспортні витрати, проживання, харчування, інше) учасників фестивалю вирішується індивідуально в кожному випадку, оскільки фестиваль є некомерційним заходом.

Для ти хто бажає виступити на фестивалі Barterwille Art Fest – направляєте на нашу офіційну адресу barterwillefest@gmail.com заявку з позначкою «МУЗИЧНИЙ ПРОСТІР» або ж за формою визначеною за цим посиланням – стати учасником МУЗИЧНОГО СВІТУ Barterwille, а ми офіційно надсилаємо вам запрошення на участь у фестивалі! Заявки прийматимуться до наповнення програми Barterwille Art Festу!

Основна програма з розкладом проведення всіх заходів фестивалю, буде опублікована до 1.07.2017 року.