IМПУЛЬС КОРОЛIВ

Королі та Королеви Бартервілю! Новий 2017 рік вже вступив у свої права, а тим часом новий номер Barterwille Times в мережі!

ROYAL CORVUS на Barterwille Art Fest 2017


Королі та Королеви Бартервілю! Напередодні новорічних і Різдвяних свят ми приготували для Вас останній в цьому році, але по-справжньому королівський сюрприз – ROYAL CORVUS на головній сцені Barterwille Art Fest 2017!

Мелодійність, віртуозність і енергійність живої музики ROYAL CORVUS – це суміш класичних гітарних рифів, електроніки і чарівного жіночого вокалу, наповненого відтінками полум’яних троянд! Колектив грав на одній сцені з Джо Лінн Тернером (ex-Deep Purple), Scorpions, брав участь у фестивалях Great Live Music, Rock Noca, Vorskla-Rock’n’Ball, Слов’янський рок, Summer Sound, The Best City. UA.

Впускайте музику в свої серця, діліться нею з навколишнім світом, адже вона продовжує життя!

офіційна сторінка в ВК
офіційна сторінка на Facebook
спільнота в Twitter
вони ж на Soundcloud
канал на YouTube
альбоми на iTunes

Спільнокошт фестивалю

Камради, ви можете здивувати! За перший день маємо підтримки на 35,6 % від потрібної суми на гонорар “Монополії”, яка подала заявку на участь в Barterwille Art Fest. Підходить всім – партнерам, спонсорам, меценатам.

Нагадаємо правила: музиканти визначаються з сумою гонорару і датою до якої ця сума повинна бути зібрана (deadline), а ми, команда організаторів Barterwille Art Fest , проводимо кампанію по збору коштів спрямованих виключно для цих цілей.

Якщо до deadlinе`у вдається зібрати необхідну суму – музиканти, що подали заявку на участь включаються в музичну програму фестивалю, якщо ні – гроші повертаються в повному обсязі всім, хто їх надавав.

В разі проходу 75% порогу зі збору необхідних коштів на гонорар, організатори Barterwille Art Festу залишають за собою право внести решту за рахунок фестивального кошторису.

Новорічні вітання від команди Barterwille Art Fest

Всім, хто зараз читає ці слова, всім, хто прочитає це згодом і навіть тим, хто взагалі не знає про наше існування присвячується!

Абсолютно вся команда фестивалю Barterwille Art Fest вітає Вас, Королі і Королеви Бартервілю, з новорічними святами! Нас цей рік навчив працювати разом, прощати не тільки собі свої слабкості, а й іншим їхні помилки, створювати щось нове, надихаючи його життям завдяки Вірі… Вірі в те що чудеса самі по собі не трапляються, їх треба чудити самому… Людям потрібні фантазії щоб залишатися людьми, щоб було місце, де грішний ангел може зустрітися з піднімаючимся з колін приматом. Кожному з нас хочеться вірити в щось краще, яке б воно не було різне в усіх. Спочатку треба навчитися вірити хоча б в маленьке чудо, яким для нас став всесвіт Бартервілю!

Ніч стара… Ніч Нового року старіша самого світу… І в цю Ніч ми бажаємо Вам, Королі та Королеви Бартервілю, Віри в те, що кожен з нас може зробити світ навколо себе кращим, ніж цей світ був до нього… Це дуже просто – достатньо змінити своє відношення до світу і він відповість Вам! Спробуйте!

Тепла, сонця, фантазій і до скорих зустрічей в 2017 році! Бартервіль чекає, Бартервіль чекатиме…

P.S. Нам просто треба навчитися вірити в те чого не існує, інакше звідки воно з’явиться?