HINDU ELECTRIFY NIGHT

Давненько від нас не було новин? В новому випуску Barterwille Times:

Мрійлива HINDU на Barterwille


Океан головної сцени Barterwille Art Fest накриє Вас, Королі та Королеви Бартервілю, черговою хвилею музичної втіхи. Зустрічайте: чарівна HINDU гратиме для Вас другої ночі фестивалю в рамках сету електронної музики!

Мрійливий, майже прозорий голос HINDU зливається з аскетичною електронікою, показуючи наскільки артист може стати автономним і багатогранним у своїй здатності замінити цілий гурт.

Cлухайте Hindu, розказуйте про Hindu друзями і разом з ними приєднуйтесь до компанії світлих людей Barterwille Art Fest 2017…

офіційна сторінка в ВК;
офіційна сторінка на Facebook
на Soundcloud
канал на YouTube
Hindu в Instagram

Кінопростір Королівства Лампочок


Чи готове Королівство Бартервілю, до нових чудес? CINEMART або мистецтво “живих” картин на екрані повернеться вже цього року на простори фестивального світу!

Нічні фестивальні кінонстоп-покази можна буде знайти під відкритим небом в комфортабельній зоні відпочинку ГАЛЯВИНА. Дві ночі незалежного кінематографу, авторських документальних робіт і анімаційних фільмів!

У нас для вас ще багацько сюрпризів, а тому підписуйтесь і слідкуєте за презентаціями нових фестивальних ідей в офіційній спільноті Barterwille Art Fest! І не забувайте запрошувати друзів, адже разом ми СВІТЛО!

5 минулорічних кінострічок фестивалю

Що таке незалежний кінематограф в розумінні організаторів фестивалю Barterwille Art Fest?

Нижче приведено 5 картин і трейлерів до них, які демонструвались на першому Бартервільському фестивалі мистецтв в минулому році. Чого чекати в цьому? Невідомо, адже для нас самих це завжди сюрприз!

Тим паче панорама кінематографу цьогорічного фестивалю буде доповнена короткометражними анімаційними фільмами, авторською документалістикою і навіть показами казок для дітей через давно забутий прилад, який свого часу став незмінним супутником довгих зимових вечорів і назва йому – ФІЛЬМОСКОП!

Ми будемо раді розділити з Вами попкорн і гарний час, Королі та Королеви Бартервілю!

Бартервіль формує команду.


Створення атмосфери #BarterwilleArtFest потребує чимало часу і робочих рук, тому ми запрошуємо шляхетних дам і відважних лицарів до своїх лав! За свою допомогу ви отримаєте унікальний досвід роботи в команді, можливість поспілкуватися з артистами та багато інших привілегій і бонусів.
Бартервіль завжди віддячує.

Наразі ми маємо першу п’ятірку сміливців, долучайся і ти!

Подати заявку можна тут
Інформація про волонтерство тут

Oдин з етапів екологічної концепції фестивалю


Погіршення стану лісів в Україні сьогодні є однією з найбільших екологічних проблем. Окрім того, ми ще й є чи не найбільшим експортером деревини в Європу.

Загалом, за останні 50 років людство спромоглося знищити близько 50% усіх лісів . Тож, мимоволі, постає питання «А чим дихатимуть наші діти? Чи діти наших дітей?» через десятки років такого ганебного і недбалого ставлення до майбутнього нашої планети. Вмикайте усвідомленість і відповідальність за природу і світ, які вас оточують. Адже від цього залежить НАШЕ МАЙБУТНЄ.

Команда Barterwille Art Fest – молодіжна Арт Платформа, Менська міська рада і всі, хто до нас приєднались (волонтери, музиканти, фотографи, художники) і ще тільки приєднуються – вводить екологічні концепції на фестивалі, які будуть впроваджуватись, як на етапі підготовки до фестивалю, так і безпосередньо під час цього казкового дійства. Ми хочемо, щоб ЛЮДИ любили та поважали себе і світ, що нас оточує.

У рамках екологічної концепції фесту буде проведено акцію «Посади дерево – продовжи життя своєму місту!» орієнтовно наприкінці березня 2017 року. Детальніша інформація з’явиться згодом на офіційних ресурсах Barterwille Art Fest. ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Детальніше про екологічну концепцію #Barterwille Art Festу можна почитати тут.

Черговий фест-тест


Мало хто з рок-зірок відразу народився багатим і знаменитим. Таких майже й нема. І, не встигнувши отримати свій перший мільйон, деяким з них у свій час довелося займатися не самими творчими і захоплюючими речами. Якими саме? А ось зараз дізнаємося тут!