HANDMADE ПРОСТIР

Наша ярмарка – це казковий світ справжніх чарівників, які роблять своїми руками магічні речі. Два дні – дві можливості придбати унікальні вироби, навчитися секретам ремесла, або просто подарувати милість людям своєю творчістю.

Вироби власноруч завжди були і  залишаються популярними, будь то прикраси чи глечики, ляльки чи іграшки. Створюючи  якусь річ людина вкладає туди часточку своєї душі, щоб куплений Вами предмет дарував лише позитивні і теплі емоції, нагадував про прекрасно проведений час на нашому фестивалі.

Цей простір включає в себе абсолютно все, що зроблено своїми руками за власними ескізами. HandMade – це творча реалізація, ковток свіжого повітря, спосіб виразити свою індивідуальність. HandMade — це мистецтво. Професійні художники та дизайнери, майстри народних промислів і просто талановиті аматори творять унікальні, неповторні речі, у яких міститься частка їх душі.


Для тих, у кого аж руки чешуться – так хочеться приступити до улюбленої справи – направляйте свою заявку з прикладом Ваших робіт на нашу офіційну адресу barterwillefest@gmail.com з позначкою «HM» або ж за формою, визначеною за цим посиланням –  стати учасником HANDMADE СВІТУ Barterwille, а ми офіційно надішлемо Вам запрошення на участь у фестивалі! Заявки прийматимуться до наповнення ярмаркової програми Barterwille Art Festу!