Це повинен знати кожен вiдвiдувач фестивалю!

 • Заходячи на територію фестивалю Ви автоматично погоджуєтесь з правилами перебування на фестивалі;
 • Відвідування фестивалю в стані сильного алкогольного або наркотичного сп’яніння а також пронесення на територію фестиваля алкогольних напоїв та наркотичних речовин категорично заборонено;
 • Відвідування фестивалю є ризиком, який приймає на себе виключно відвідувач фестивалю;
 • Відвідувач зобов’язаний дотримуватися на території фестивалю громадського порядку і правил пожежної безпеки;
 • Задля забезпечення комфортного та безпечного відпочинку на фестивалі кожен без вийнятку відвідувач фестивалю дає згоду на огляд своїх особистих речей працівниками служби охорони фестивалю на наявність заборонених речовин які у випадку виявлення можуть бути конфісковані.
 • У випадку порушення правил перебування на території фестивалю служба охорони фестивалю залишає за собою право змусити відвідувачів покинути фестиваль;
 • Оргкомітет фестивалю не несе відповідальності за загублені або вкрадені особисті речі відвідувачів під час перебування на фестивалі;
 • Відвідуючи фестиваль Ви автоматично даєте дозвіл на всі види фото-, відео- і кінозйомок Вашої персони та публічне використання цих матеріалів організаторами;
 • Продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, не здійснюється.
Платне наметове містечко – локація на території фестивалю, що призначена для проживання відвідувачів фестивалю за окрему платню, що включає в себе також використання визначених послуг та зручностей на території локації. Вхід в наметове містечко здійснюється через фестивальну територію та через КПП по відповідних ідентифікаторах. В платному наметовому містечку відвідувачі зможуть мешкати у власних наметах або ж взяти їх в оренду на території фестивалю також дозволено розпалювати вогнище. До безкоштовних послуг та зручностей в платному наметовому входить: охорона, туалети, дрова, камера схову, питна вода та пункт підзарядки.

Прохід на фестиваль

Вхід на фестиваль безкоштовний, втім пройти на територію фестивалю зможе кожен бажаючий, котрий:
 • зареєструвався на сайті фестивалю
 • зареєструвався безпосередньо на самому фестивалі (реєстрація в реальному часі)
 • отримав статус волонтера фестивалю
 • є учасником фестивалю
Процес реєстрації на сайті займає зовсім небагато часу, та це допоможе Вам зекономити його при вході на фестиваль. Наголошуємо: інформацію, яку ми отримаємо від Вас в процесі реєстрації ми не розголошуватимемо третім особам. Зареєструватись можна тут.

Реєстрація в реальному часі проводитиметься перед початком фестивалю біля головного входу шляхом заповнення нескладної анкети і отримання персонального ідентифікатора. Процедура включення до списку волонтерів описана тут.

Якщо Ви або (та) Ваша команда є авторами фестивального модулю - Ваше ім'я вже буде в списку запрошених. До команди фестивалю можна приєднатись в будь-який момент - для цього Вам треба подати заявку до Арт Платформи, в якій треба описати чим Ви можете допомогти фестивалю, чи погоджуєтесь з принципами нашої діяльності та чи готові приймати активну участь у підготовці до Бартервільського святкування.

Якщо ж Ви відмовляєтесь від процедури реєстрації охорона не пропустить Вас на територію проведення заходу.
Процес реєстрації розпочнеться о 11 год. 00 хв. 14.07.2017 року, після проходження якого Ви можете зайти на територію фестивалю. Розташування в безкоштовному наметовому містечку можливе в будь-який час.
Реєстрація (перевірка реєстрації) - перевірка на наявність заборонених речей - видача ідентифікатора - прохід. Перевірка на наявність заборонених речей проводитиметься з метою забезпечення безпеки всіх учасників на фестивалі.

Дорога до Barterwille Art Fest

Barterwille Art Fest проходитиме в місті Мена Чернігівської області. Знайти нас буде досить легко всім хто збирається на фестиваль, адже спеціально для вас ми повиносили мітки на Google Maps з точними координатами місця його проведення.
Якщо ви подорожуєте автомобілем, тоді вирушайте з Чернігова по автодорозі Р12 в напрямку Новгород-Сіверська близько 60 км. по прямій минаючі с. Снов'янку, Березна (тут є авто і газові заправки), Волосківці. В місті Мена доїжджаєте по головній дорозі до мосту через річку, одразу за яким треба повернути ліворуч.
 • З Чернігова добиратися до місця проведення фестивалю автобусом можна з центрального автовокзалу Чернігова маршрутами в напрямку Мени - Сосниці - Новгород-Сіверська (починаючи з 7 години ранку) з частотою близько однієї години. Останній автобус вирушає з Чернігова о 20 год. 30 хв. Вартість проїзду таким видом транспорту до кінцевої точки буде коливатися від 30 до 40 грн.
 • З Києва прямуєте до станції метро "Лісова" на зупинку маршрутного транспорту, що відправляється на Чернігів. Вартість проїзду в такій маршрутці (автобусі) становить 85 грн. В Чернігів вас доставлять за 2-2,5 години до зупинки навпроти готелю "Україна". Вийшовши з маршрутки спитайте (не соромтеся) в перехожих, чим вам доїхати до центрального автовокзалу. Є й дешевший варіант. За 80 грн. ви можете доїхати до самого міста Мена, автобусом "Київ-Короп", який відправляється з автовокзалу Дарниця близько 15 год. 00 хв. Бронюйте місця в ньому завчасно (за тиждень-другий). Всі деталі можна отримати зателефонувавши по контактному телефону перевізника - 0503132818.
 • З Новгород-Сіверська, Семенівки, Корюківки, Сосниці і Коропа без жодних проблем можна буде дістатися до фестивалю автобусами приватних перевізників, які щоденно курсують через наше містечко.
Як варіант, можна використати послуги Укрзалізниці, адже в місті Мена також є залізнична станція. Шукайте електрички та поїзди, що прямують в напрямку м. Сновська і Білорусії, але ними можна дістатися або вранці (прибуття електрички близько 10 год), або ж пізно в вечорі (oпів на десяту).

Інфраструктура Barterwille Art Fest

 • Платний кемпінг під охороною, що знаходитиметься на території фестивалю, де можна буде орендувати намет і (або) забронювати місце під намет. До послуги проживання в кемпінгу включатиметься можливість користування дровами, питною водою, камерами схову, гамаками, пунктами підзарядки девайсів, туалетами.
 • Безкоштовне наметове містечко, що знаходиться за межами фестивальної території, але воно не охоронятиметься.
 • приватний готель "Continental" - проживання в номерах якого коливається від 200 до 600 грн. за добу;
 • Оздоровчий табір "Казковий" в якому здаються кімнати і навіть цілі будиночки (4-5 км. від місця проведення фестивалю). Плюс цього місця в тому, що воно заховалося в сосновому урочищі Остреч, серед надзвичайної природи, поряд з відомим в області санаторієм. Підійде для тих хто має власне авто, яке можна залишити під наглядом на території табору. Оренда кімнат від 40-50 грн. за добу.
 • Санаторій "Остреч". Як варіант, але про можливість оренди кімнат треба домовлятися завчасно.
На Barterwille Art Fest будуть працювати точки харчування, де ви зможете придбати поїсти, випити та зарядитися кавою чи чаєм. З собою на фестиваль можна брати власну їжу. Окрім того, поряд з входом на фестиваль знаходиться кафе і магазини, а в інформ-центрі ви зможете отримати актуальну мапу ресторацій та магазинів міста Мена.
 • знаходитись на території фестивалю без відповідних браслетів чи бейджів;
 • розводити на території фестивалю вогонь (багаття, гриль тощо) у не визначеному для цього місці;
 • вхід на територію фестивалю особам молодшим 16 років без супроводу повнолітніх;
 • проносити на територію фестивалю напої та їжу у скляній тарі, будь-яку зброю, колючі та ріжучі предмети, вибухові пристрої, піротехніку;
 • вживати міцні алкогольні напої, а також перебувати у стані міцного алкогольного сп’яніння, чи під впливом психотропних речовин;
 • в’їжджати і паркувати легкові автомобілі, за винятком службових автомобілів за умови наявності спеціальних перепусток;
 • заходити на територію, що відведена виключно для технічного персоналу;
 • нищити чи псувати майно, копати ями, які змінюють інфраструктуру території фестивалю;
 • заходити в озеро після 20-00. Особи, які не дотримуватимуться цього пункту будуть негайно видалені з території фестивалю.
Найголовніше правило Barterwille Art Fest'у - ВІДПОЧИВАЙ САМ І НЕ ЗАВАЖАЙ ВІДПОЧИВАТИ ІНШИМ!
B першу чергу - позитивний настрій. Якщо плануєте проживання в кемпінгу - варто взяти намет, спальні мішки, каремати + змінний одяг на випадок негоди і теплий одяг на ніч. Про засоби особистої гігієни, ліки і сірники просто нагадаємо. Документ, який посвідчує особу - теж не буде зайвим.

Участь у Фестивалі

Все просто - надсилаєте нам на адресу електронної пошти barterwillefest@gmail.com заявку з позначкою в темі "М-Ідея" або ж безпосередньо в групі фестивалю, прикріпивши до неї зразки ваших робіт або демонстраційні відеоролики. Заявки по модулям приймаються до 01.05.2017 року. Ми, в свою чергу, розглядаємо можливість використання Вашої ідеї на фестивалі і повідомляємо Вас протягом 7 календарних днів.
Модуль – це самостійні ідеї учасників, волонтерів, відвідувачів, які команда організаторів реалізовує спільно з їх ініціаторами в рамках фестивалю (це може бути що завгодно - аматорський виступ-імпровізація або ціла театральна постановка, головне це не обмежувати себе в своїх починаннях). Модуль може бути включений або виключений з програми фестивалю без особливих ризиків для останньої. Для того щоб ми мали можливість своєчасно і якісно адаптувати Вашу ідею під програму фестивалю, автором такого модулю особисто подається заявка на адресу електронної пошти barterwillefest@gmail.com з позначкою в темі "М-Ідея" або ж безпосередньо в групі фестивалю. Заявки по модулям приймаються до 01.05.2017 року.