CINEMART ПРОСТIР

CINEMART ПРОСТІР або кінематографічна програма Barterwille Art Fest

– це нічні фестивальні кінонстоп покази, які можна буде знайти під відкритим небом в комфортабельній зоні відпочинку ГАЛЯВИНА. Дві ночі незалежного кінематографу, авторських документальних робіт і анімаційних фільмів!

Кінематографічна програма фестивалю буде представлена в нічний час на території локації під назвою ГАЛЯВИНА, де знаходитиметься друга фестивальна сцена – GREENSTAGE. Саме по закінченню виступів артистів на цій сцені щоночі відкриватиметься світ незалежного кінематографу.

НЕЗАЛЕЖНИЙ КІНЕМАТОГРАФ
Кінострічки молодих і ще мало кому відомих режисерів, арт-хаузні, фантасмагоричні картини минулих років, які увійшли “культовим” надбанням всього людства – ось яким виглядатиме спектр незалежного кінематографу, презентованого на Бартервіль Арт Фесті. Для нас самих цей модуль завжди був сюрпризом, а тому відкрити для себе всі його грані ви зможете лише побачивши це на власні очі.

АВТОРСЬКІ ДОКУМЕНТАЛЬНІ РОБОТИ
Якщо ви хочете поділитися власною документальною відеотворчістю, досвідом по веденню відеоблогів або іншими відеоекспериментами, команда фестивалю Barterwile Art Fest з радістю допоможе реалізувати ваші плани. З вас лист на нашу офіційну пошту з позначкою “Кіно” – з нас запрошення на участь у кінопросторі фестивалю!

АНІМАЦІЙНІ ФІЛЬМИ
Незважаючи на дорослість ми все ще віримо картинкам на екранах, а тому в рамках кінопростору фестивалю будуть представлені панорами короткометражних анімаційних фільмів. Для дітей у вечірній час окремо буде презентовано позабуте казкове мистецтво ФІЛЬМОСКОПУ, але про це ви дізнаєтесь при оприлюдненні основної програми фестивалю. Слідкуйте за новинами.


Витрати на відрядження (транспортні витрати, проживання, харчування, інше) учасників фестивалю вирішується індивідуально в кожному випадку, оскільки фестиваль є некомерційним заходом.

Для тих, хто бажає презентувати свої відеороботи на фестивалі Barterwille Art Fest – направляєте на нашу офіційну адресу barterwillefest@gmail.com заявку з позначкою «КІНО» та прикладами ваших робіт (або робіт режисера, оператора, якого ви хочете представити), а ми офіційно надсилаємо вам запрошення на участь у фестивалі! Заявки цього модулю прийматимуться до 01.06.2017 року!